Thincal Kapsül Nedir?

Thincal 18-50 yaş arasındaki kadın ve erkeklerde etkili olabilen bir kapsüldür. Spor  destekli Thincal alımında istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Thincal düzenli kullanımında ve yemeklerde yağ oranını azaltmaya başladığınızda etkilerini kısa sürede hissettirir. Thincal’in yan etkilerine baktığımızda Safra kesesinde taş oluşumu böbrek taşı varsa taşların daha da büyümesi gibi yan etkiler ortaya çıkabilir ilk kullanımda baş ağrısı oluşabilir. Thincal kapsülün yağ emilimini azaltması nedeniyle yağda eriyen vitaminlerin alımını da kıstığı için multivitamin takviyesi yapılması yararlı olabilir.

thincal-kapsul-kullanimi

Thincal Kapsül Nasıl Kullanılır?

Thincal kapsül kullanımı: Önerilen doz her öğünde bir kapsül olmak üzere günde 3 kez 120 mg’lık bir kapsüldür. THİNCAL yemeklerden hemen önce veya yemek ile birlikte alınmalıdır. Unutulduğunda ise yemeklerden sonra bir saat içinde alınmalıdır. Önerilen miktarın üzerinde THİNCAL kullanımı ilacın etkisini arttırmamaktadır.

– Eğer 18 yaşından küçük iseniz

– Eğer hamile iseniz

– Eğer emziriyorsanız

– Eğer orlistata veya THİNCAL bileşimindeki herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlığınız varsa Thincal kullanmamalısınız

Thincal Kapsül İçeriği

Thincal kapsül içeriği :Thincal kapsül içeriğini dikkatli bir şekilde okuyunuz ve uzman onayı ile almaya dikkat ediniz. Thincal kapsül hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için kutunun üzerinde bulunan bilgileri dikkatlice okuyunuz.


Xenical Kapsül Türkiye
Xenical Kapsül Satın Al

Xenical Kapsül Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
uzamax supratall kaçkar ayısı balı
Google | Xenical Kapsül | Xenical Kapsül Nedir - RSS - Google Sitemap
Xenical Kapsül Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xenicalkapsul.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik