Xenical Kapsül Türkiye Kampanyası

1 Kutu Xenical Kapsül 336 TL + Kargo Ücretsiz

2 Kutu Xenical Kapsül 618 TL + Kargo Ücretsiz (Önerilen)

3 Kutu Xenical Kapsül 900 TL + Kargo Ücretsiz

5 Kutu Xenical Kapsül 1425 TL + Kargo Ücretsiz (Kampanya) 

 

Kullanımı ; Önerilena dozu Gün içerisinde 3 kere ana öğünler ile birlikte( yemek sırasında veya en fazla bir saat sonrasında)120 mg’lık 1 kapsül alınmalıdır. Bir öğün atladığınızda veya yağlı bir öğün yediğinizde, o öğünde almanız gereken Xenical dozunu da atlayabilirsiniz. Gün içerisinde üç kez 120 mg’ın üzerinde ki dozlarda Xenical kullanımı ile ek bir yarar sağlanmamıştır. Önerilen dozu atlamayınız.

xenical
Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

  • Orlistat veya ilacın içerisinde ki diğer maddelere karşı alerjisi olanlar
  • Bağırsakların sürekli emilim problemi (kronik malabsorpsiyon) olanlar
  • Kolesterol olanlar
  • Hamile ve emziren kadınlar
  • 8 yaş altında ki obezler

siparis
Uyarılar

4 yıla kadar sürdürülen uzun süreli çalışmalarda orlistat tedavisi gören hastaların büyük çoğunluğunda A, D, E, K vitaminleri ve beta-karoten düzeyleri normal sınırlarda kalmıştır. Yeterli beslenmenin sağlanması için bir multivitamin desteği düşünülmelidir. Hastaların diyet ile ilgili önerilere uymaları tavsiye edilmelidir. Fazla miktarda yağ içeren bir diyet ile birlikte alındığı takdirde (örn. günde 2000 kcal ve kalorinin %30’dan fazlasını yağdan alan bir diyette, 67 g’ın üzerinde yağ vardır.) gastrointestinal yan etki olasılığı artabilir. Alınan günlük yağ üç ana öğüne bölünmelidir. Çok fazla yağ içeren bir öğün ile birlikte alındığında, gastrointestinal yan etkiler artabilir.

x
Tip 2 diyabet hastalarında, orlistat ile sağlanan kilo kaybı, metabolik kontrolde de düzelmeye eşlik eder; bu durum hipoglisemik ilaçların dozunu azaltmaya olanak sağlayabilir veya azaltılmasını gerektirebilir.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; xenical kapsül, xenical, xenical tablet, xenical kapsül nedir, xenical kapsül kullanımı, xenical kapsül nasıl kullanılır, xenical kapsül içeriği, xenical kapsül içindekiler, xenical kapsül sipariş, xenical kapsül ne kadar, xenical kapsül en uygun, xenical kapsül sipariş, xenical kapsül kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, xenical kapsül en uygun.


Xenical Kapsül Türkiye
Xenical Kapsül Satın Al

Xenical Kapsül Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
uzamax supratall kaçkar ayısı balı
Google | Xenical Kapsül | Xenical Kapsül Nedir - RSS - Google Sitemap
Xenical Kapsül Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden xenicalkapsul.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik